Content top background
Samochody typu autolaweta

Usługi transportu samochodowego

W każdym mieście często przydają się usługi transportu samochodami o różnym przystosowaniu. Najczęściej na ulicach spotykamy busy i ciężarówki o TIR-ach nie wspominając. Jednak do tych typów aut transportowych można dodać jeszcze jeden który wzywamy w nagłych przypadkach gdy nasze auto jest unieruchomione. Usługa autolaweta we Wrocławiu jest też bardzo popularna z uwagi na dużą ilość stłuczek i wypadków drogowych. Z drugiej strony taki specjalistyczny pojazd nie jest w pełni wykorzystywany.

 

Samochód z przestrzenią umożliwiającą załadowanie innego pojazdu daje sporo możliwości. Można przy jego pomocy transportować najróżniejsze inne duże niestandardowe pojazdy oraz duże gabarytowo przedmioty. Dzięki tej wszechstronności jego możliwości wykorzystania są ograniczone jedynie inwencją twórczą człowieka.

 

Samochód z podjazdem daje jeszcze więcej możliwości. Dzięki temu można w prostszy sposób załadować niemal każdy inny przedmiot. Samochody służące do załadunku innych pojazdów często są wyposażone w wyciągarkę która ułatwia manewrowanie. Taki samochód to bardzo przydatna maszyna którą łatwo dostosować do niemal każdego zadania jakie przed nim stoi.

 

Nasza firma posiada kilka aut przystosowanych do holowania innych pojazdów. Nie zajmujemy się wypożyczaniem naszych pojazdów. Jednak z wielką chęcią nasi pracownicy przyjadą na wyznaczone miejsce oraz załadują za państwa wskazany pojazd na pakę oraz odholują go tam gdzie klient karze. Wszystkie prace nie będą wymagały udziału klienta bezpośrednio gdyż zostaną wykonane przez naszego pracownika.

 

Wiedza naszych pracowników oraz doświadczenie pozwoli uniknąć uszkodzeń transportowanych samochodów lub innych przedmiotów. Dodatkowo podczas załadunku, klient nie jest potrzebny, może stać obok nie angażując się w prace. A wszystkimi sprawami zajmą się nasi pracownicy.

 

Jeśli nigdy wcześniej sam nie transportowałeś samochodu za pomocą innego auta do tego przeznaczonego lepiej skorzystaj z usług profesjonalistów. Błędne zamocowanie pojazdu na pace może skutkować jego stoczeniem się lub wypadnięcie podczas manewrów.

Content bottom background