POMOC DROGOWA - WROCLAW - HOLOWANIE - LAWETA - AUTOPOMOC

Content top background

"Opinie o Pomoc Drogowa Wrocław Holtrans"

Kilka tygodni temu miałam stłuczkę pod Wrocławiem. HolTrans polecił mi znajomy. Przyjechali bardzo szybko, pan był bardzo miły i uprzejmy. Do Warszawy odholowali mnie bez problemów i zapłaciłam naprawdę mało!

Magda z Warszawy 21.10.2010

Jestem przedstawicielem handlowym i podróżuję po całym kraju. Niestety bardzo często ulegam drobnym stłuczkom, lub poprostu samochód odmawia mi posłuszeństwa. Na HolTrans zawsze mogę liczyć, niezależnie od tego gdzie jestem. Polecam!

Patryk z Wrocławia 15.09.2010

Postanowiliśmy zrobić sobie ze znajomymi wycieczkę objazdową po Polsce. Podczas pobytu we Wrocławiu zepsuł nam się samochód. W internecoe znaleĽliśmy kontakt do HolTransu. Przyjechał bardzo uprzejmy pan, który polecił nam najlepszy warsztat i odholował nas tam! Tanio i sprawnie! Polecamy!

Tomasz z Gdańska 10.08.2010

Bardzo szybka pomoc, laweta zjawiła się w 15 minut i odcholowała samochód do warsztatu. Gorąco polecam.

3.04.2009 Ola z Wrocławia srebrne mondeo:)

Stluczka nie mila sytuacja,kolega znalazl przez internet telefony do kilku Pomocy drogowych z Wroclawia w holtransie uzyskalem szybka solidna pomoc i w dodatku najtansza.

24.06.2009 Arek(Olesnica)

Pech chciał że wracając z holandi na autostradzie a4 popsul mi sie samochod z ogloszenia wezwalem lawete przyjechal mily pan doradzil gdzie odstawic auto do mechanika i po dwóch godzinach kontynuowałem jazdę.

8.07.2009 krzysztof z krakowa

Na autostradzie zabrakło mi paliwa, zadzwoniłam i bardzo szybko uzyskałam pomoc

19.10.2009 Pozdrawiam Ania z BMW

Solidna firma, fachowa obsługa tylko tak dalej a klientów napewno nie zabraknie

2.11.2009 Michał Wrocław

Czysta i zadbana autolaweta, sympatyczna obsługa i przystępna cena. Polecam

28.11.2009 Paulina z opola zielone seicento.

Złapałem kapcia zadzwoniłem z neta, szybko przyjechała laweta zminiła mi koło i dalej kontynuowałem jazde.Polecam profesjonalne podejście do klienta dobre ceny.

14.12.2009 adam z wrocka

Jestem zadowolony z usług firmy holtrans, już kilka razy korzystałem z usług różnych pomocy drogowych i nie było to raczej miłe doświadczenie. Ostatnio korzystałem dwa razy z usług pana Jurka i byłem mile zaskoczony, sympatyczny człowiek, profesjonalne podejście i na tle konkurencji naprawdę niskie ceny. Nastepnym razem napewno skorzystam z usług tej firmy i polece ją znajomym.

16.12.2009 Tadeusz z Wrocławia

Szybko i profesjonalnie. Serdecznie polecam

28.12.2009 asia z złote clio

Popsół mi sie samochód zadzwoniłam po pomoc drogową. Mile mnie zaskoczono ceną.Nasówa mi się jeden wniosek. Po podejściu do klienta,odrazu widać że firmia nie traktuje klienta jednorazowo. Polecam

02.01.2010 Renata Wierzbice

Dzisiaj miałam problem z odpaleniem auta zadzwoniłam po autopomoc Przyjechał miły pan szybko i sprawnie odpalił moje auto.

13.01.2010 Paulina Wrocław

---------------------------------------------------

Chcesz dodać swoją opinię o naszych usługach ?
Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz a opinia zostanie dodana w ciągu 48h.

 

Temat wiadomosci
Nr. Telefonu
E-mail zwrotny
Treść wiadomosci


photos

Content bottom background