Content top background
Tania laweta Wrocław

Usługi transportowe aut

Wrocław jest specyficznym miastem. Jest tu dużo blokowisk oddalonych od centrum miasta i tym samym od ośrodków biurowych. Praca w biurach przeważa w tym mieście. Jednak deweloperzy nie budują siedlisk mieszkaniowych obok biurowców gdyż kłóci się to z ich podejściem do biznesu. Tania laweta we Wrocławiu to przydatna usługa dla wszystkich mieszkańców. Każdego dnia tysiące samochodów wyrusza z miejsca zamieszkania do miejsca pracy a późnym popołudniem pokonują tą samą trasę tylko w przeciwnym kierunku. Przez nadmiar aut miasto w pewnych godzinach staje w korkach. A to dodatkowo generuje stres u kierowców.

 

Kierowcy poddani stresowi stania w korku często próbują nadrobić stracony czas na innych odcinkach rasy, zwiększając zagrożenie na drodze. Dlatego korki są największym generatorem stłuczek i wypadków drogowych. Raz że jazda w kolumnie aut w niewielkich odstępach często jest przyczyną drobnych stłuczek. A dodatkowo brawurowi kierowcy którzy po trasach z ograniczeniem do 50 mkną z prędkością dochodzącą do 100 kilometrów na godzinę. Takie zachowanie nie jest odpowiednio odczytywane przez pozostałych kierowców. I generuje większe zagrożenie w ruchu lądowym.

 

Nasza firma wychodząc naprzeciw wyzwaniom tak dużej aglomeracji jak miasto Wrocław, przygotowała ofertę usług holowniczych dla wszystkich uczestników wypadków drogowych. Nasza flota składa się z kilku aut które posiadają możliwość holowania innych pojazdów. Wyposażone są w hydrauliczny najazd opuszczany na poziom ziemi, co znacznie ułatwia załadunek uszkodzonego pojazdu.

 

Jeśli miałeś lub miałaś stłuczkę i Twoje auto zostało unieruchomione lub z jakichś innych powodów nie możesz kontynuować jazdy swoim pojazdem. Skontaktuj się z nami w celu szybkiego załatwienia trudnej sprawy. Nasz pracownik przyjedzie najszybciej jak się da w wyznaczone miejsce w celu udzielenia pomocy przy niesprawnym pojeździe. Od momentu wezwania naszej pomocy drogowej, nie musisz się już niczym przejmować. Sprawdź czy nie masz obrażeń oraz czy osoby uczestniczące w zdarzeniu dobrze się czują. Samochodem zajmą się nasi pracownicy. Po załadowaniu auta na lawetę, kierowca oraz pasażerowie mogą jechać w przystosowanej kabinie dla wielu osób wewnątrz lawety. Zapewniamy komfortowe warunki na czas holowania pojazdu w wskazane miejsce. Może to być cel podróży lub powrót do domu. Jeśli klient sobie zażyczy transport do wybranego warsztatu samochodowego to też się tym zajmiemy. Postaramy się zdjąć ciężar tych problemów z głowy naszego kontrahenta.

 

Dlaczego tak tanio ?

W mieście Wrocław namnożyło się osób które prowadzą holowniki. Bardzo łatwo teraz uzyskać kredyt na samochód holowniczy który z miejsca może zarabiać na swojego właściciela. Wystarczy uruchomić reklamy w internecie i wynegocjować dobrą stawkę z klientami którzy zadzwonią pod podany numer. Jednak ilość firm konkurencyjnych jest tak duża że trudno się z tego fachu wyżywić. Samodzielne walczenie z rynkiem może doprowadzić do utraty zainwestowanych środków. Dodatkowo konkurencja też nie śpi. Wszyscy obniżają ceny tylko po to aby zdobyć klienta na zbyt nasyconym rynku usług. Dzięki temu klienci mogą korzystać z usług taniego holowania. Jest to dobre dla strony popytowej, jednak strona podażowa czyli firmy holownicze muszą poświęcać więcej czasu aby wypracować te same środki.

Content bottom background